Polityka Prywatności Firmy Vendaxia

Data ostatniej aktualizacji: 22.11.2023

Witamy w Vendaxia! Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego postanowiliśmy wyjaśnić, jak zbieramy, używamy i chronimy Twoje dane osobowe.

1. Zbieranie Informacji
Gromadzimy informacje, które dostarczasz bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową, na przykład podczas rejestracji, składania zapytania o samochód lub subskrybowania naszego newslettera. Do tych danych mogą należeć Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz wszelkie inne informacje, które zdecydujesz się nam przekazać.

2. Użycie Informacji
Używamy zebranych danych do:

  • Odpowiadania na Twoje zapytania i realizacji zamówień.
  • Wysyłania informacji o nowych ofertach, promocjach i aktualizacjach.
  • Ulepszania naszej strony internetowej i personalizacji Twoich doświadczeń.

3. Udostępnianie Informacji
Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie transferujemy Twoich danych osobowych osobom trzecim. Możemy udostępniać informacje tylko zaufanym podwykonawcom, którzy pomagają nam w prowadzeniu strony internetowej, prowadzeniu działalności oraz obsłudze klientów, o ile te strony zgadzają się na zachowanie poufności tych informacji.

4. Bezpieczeństwo
Stosujemy różnorodne środki bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane osobowe. Jednak pamiętaj, że żaden system nie jest całkowicie niezawodny.

5. Twoje prawa
Masz prawo do dostępu, poprawienia lub usunięcia swoich danych osobowych przechowywanych przez nas. Możesz również wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

6. Zmiany w Polityce Prywatności
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Wszelkie zmiany będą publikowane na tej stronie.

Kontakt
Jeśli masz pytania dotyczące tej polityki prywatności, skontaktuj się z nami pod adresem dawid@vendaxia.com.